Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suruburi si piulite

Număr anunț
DA21524666
Autoritate contractantă
ELTRANS S.A. BOTOSANI (CUI RO10863041)
Furnizor / câștigător
BEARING INDCOM SRL (CUI RO31123011)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.639,53 RON
Valoare atribuită
1.639,53 RON
Data publicării
22.10.2018 09:22
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.639,53 RON

din 1.639,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.