Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lampa Halogen GE Lighting GKV 600W / 240V

Număr anunț
DA21506355
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
SOUND STIL SRL (CUI RO14006682)
Cod CPV
31512000-8 · Lampi cu incandescenta cu halogen (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,40 RON
Valoare finală
613,40 RON
Data publicării
18.10.2018 12:14
Data finalizării
22.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.