Număr anunț
DA21495509
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Bacau (CUI 4278566)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15240000-2 · Peste in conserva sau cutie si alte tipuri de peste preparat sau in conserva (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,12 RON
Valoare finală
9,12 RON
Data publicării
17.10.2018 13:03
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.