Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet produse lactate
- Număr anunț
- DA21520772
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 18 (CUI 32216127)
- Furnizor / câștigător
- FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
- Cod CPV
- 15510000-6 · Lapte si smantana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.439,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.439,10 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:36
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.439,10 RON
din 1.439,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro