Ofertă acceptată Cumpărare directă

PASTE FAINOASE CU 8 OUA LA 250 GR IMPORT UNGARIA.....Biscuiti dulci

Număr anunț
DA21528133
Autoritate contractantă
Colegiul Csiky Gergely Arad (CUI 3520016)
Furnizor / câștigător
DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
Cod CPV
15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
938,99 RON
Valoare atribuită
938,99 RON
Data publicării
22.10.2018 11:23
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

938,99 RON

din 938,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.