Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIPER (NE) MACINAT
- Număr anunț
- DA21503111
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI RO15957120)
- Cod CPV
- 15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,80 RON
- Valoare atribuită
- 115,80 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 10:18
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115,80 RON
din 115,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro