Ofertă acceptată Cumpărare directă

UPS APC BX950U-GR, 950 VA, 480 W, RJ11, Line-interactive

Număr anunț
DA21528225
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,32 RON
Valoare atribuită
419,32 RON
Data publicării
22.10.2018 11:26
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,32 RON

din 419,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.