Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vas wc pt persoane cu dizabilitati

Număr anunț
DA21516056
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA CRAIOVA (CUI 17105745)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.207,50 RON
Valoare atribuită
1.207,50 RON
Data publicării
19.10.2018 10:38
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.207,50 RON

din 1.207,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.