Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sursa Chieftec TFX GPF-250P
- Număr anunț
- DA21513540
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 703,40 RON
- Valoare finală
- 703,40 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 09:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.