Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta_achizitia de lucrari pt obiectiv „Reabilitare si canalizare Str. Pictor N.Gr
- Număr anunț
- DA21521959
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLINTIN DEAL (CUI 5843129)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT ACTIV DESIGN S.R.L. (CUI 29812790)
- Cod CPV
- 79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 14:42
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro