Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat

DERMANIOS SCRUB CLORHEXIDINE 4% - SAPUN ANTISEPTIC DEZINFECTANT PENTRU MAINI

Număr anunț
DA21528144
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
3.400 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
22.10.2018 11:23
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 4.000 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.