Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE

Număr anunț
DA21528041
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.26 Iasi (CUI 32224243)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
894,85 RON
Valoare atribuită
894,85 RON
Data publicării
22.10.2018 11:20
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

894,85 RON

din 894,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.