Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sirena extensibila cu comunicatie internet, GSM
- Număr anunț
- DA21533091
- Autoritate contractantă
- Comuna Lazarea (CUI 4368006)
- Furnizor / câștigător
- MEHRLICHT SRL (CUI RO28577336)
- Cod CPV
- 38822000-3 · Sirene telecomandate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.400 RON
- Valoare atribuită
- 28.400 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 14:12
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.400 RON
din 28.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro