Ofertă acceptată Cumpărare directă

BVCA microbuz scolar

Număr anunț
DA21531294
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BELCIUGATELE (CUI 24079568)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.209,48 RON
Valoare atribuită
4.209,48 RON
Data publicării
22.10.2018 13:12
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.209,48 RON

din 4.209,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.