Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet imprimate scoalare cataloage

Număr anunț
DA21529249
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
Furnizor / câștigător
RISEBA FLOR S.R.L. (CUI RO15999134)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.097,96 RON
Valoare atribuită
2.097,96 RON
Data publicării
22.10.2018 11:58
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.097,96 RON

din 2.097,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.