Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE+INLOCUIRE PIESA PRESIUNE HOLTER
- Număr anunț
- DA21528325
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
- Cod CPV
- 50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210 RON
- Valoare atribuită
- 210 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 11:29
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210 RON
din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro