Ofertă acceptată Cumpărare directă

Remorca Neptun - High-Bed, 263x145x40, 2 axe, 1300 kg

Număr anunț
DA21527857
Autoritate contractantă
COMUNA SAVINESTI (CUI 2613176)
Furnizor / câștigător
GETICA TUR SRL (CUI Ro14250759)
Cod CPV
34223310-2 · Remorci de uz general (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.226,89 RON
Valoare atribuită
8.226,89 RON
Data publicării
22.10.2018 11:14
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.226,89 RON

din 8.226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.