Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDA ZIMTATA REZISTENTA UV 3.6*290 100BUC
- Număr anunț
- DA21525748
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- AMBILIBRA SRL (CUI 37877340)
- Cod CPV
- 44322400-7 · Dispozitive de fixare pentru cabluri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25 RON
- Valoare atribuită
- 25 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 10:07
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25 RON
din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro