Ofertă refuzată Cumpărare directă

Telefon mobil Samsung Galaxy J7 (2017), Dual Sim, 16GB, 4G, Black si Telefon mobil Huawei P20 Lite,

Număr anunț
DA21525352
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999,90 RON
Valoare finală
2.689,06 RON
Data publicării
22.10.2018 09:51
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.