Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet indicator rutier triunghiular cu stalp de sustinere
- Număr anunț
- DA21523798
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- DV PROD MEDIA SRL (CUI RO15143068)
- Cod CPV
- 34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.115,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.115,40 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 08:36
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.115,40 RON
din 1.115,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro