Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TV LED SAMSUNG UE49NU7102KXXH
- Număr anunț
- DA21522040
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 32224000-9 · Aparate de emisie pentru televiziune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.898,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.898,32 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 14:47
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.898,32 RON
din 1.898,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro