- Număr anunț
- DA21519099
- Autoritate contractantă
- Comuna Ion Corvin (CUI 5515059)
- Furnizor / câștigător
- DINCA DANIEL (CUI 22450200)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.678 RON
- Valoare atribuită
- 1.678 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 12:27
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.678 RON
din 1.678 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro