Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Bonuri valorice carburant, carnet 25 de file, valoare 30 lei/fila
- Număr anunț
- DA21518398
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU SPORT A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 27443786)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 632,20 RON
- Valoare finală
- 632,20 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 12:01
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.