Acasă · Licitații
· Utilaje de prelucrare a alimentelor, a bauturilor si a tutunului si accesorii ale acestora (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Mixer de mana profesional 60 litri
- Număr anunț
- DA21481756
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
- Furnizor / câștigător
- DIRECA DEPO SRL (CUI RO16845842)
- Cod CPV
- 42200000-8 · Utilaje de prelucrare a alimentelor, a bauturilor si a tutunului si accesorii ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.202 RON
- Valoare finală
- 1.202 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 11:57
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.