Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roaba 100 l

Număr anunț
DA21531196
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
Furnizor / câștigător
MADAGORA INVEST S.R.L. (CUI RO33380518)
Cod CPV
42418500-4 · Echipament mecanic de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238 RON
Valoare atribuită
238 RON
Data publicării
22.10.2018 13:09
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238 RON

din 238 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.