Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari executate cu excavator Agnita

Număr anunț
DA21528993
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
CAROSIB SRL (CUI 26037810)
Cod CPV
45112400-9 · Lucrari de excavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
22.10.2018 11:50
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.