Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie kit ADF

Număr anunț
DA21527869
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Nord-Est (CUI 20846102)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30124200-6 · Kituri pentru cuptor (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,71 RON
Valoare atribuită
264,71 RON
Data publicării
22.10.2018 11:14
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,71 RON

din 264,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.