Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bandelete de verificare a stabilitatii solutiei de lucru Quantofix Quat
- Număr anunț
- DA21525337
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380 RON
- Valoare atribuită
- 380 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:51
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380 RON
din 380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro