Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BANDA REFLECTORIZANTA AVERTIZARE
- Număr anunț
- DA21523978
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01010 (CUI 15293049)
- Furnizor / câștigător
- GEROM GH SRL (CUI RO25064565)
- Cod CPV
- 24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.261 RON
- Valoare atribuită
- 1.261 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 08:47
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.261 RON
din 1.261 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro