Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perasafe pulbere la 810 gr /Sterilizant la rece /Dezinfectant Perasafe Avizat 810 grame
- Număr anunț
- DA21521356
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI RO29875195)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 14:05
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.480 RON
din 2.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro