Ofertă refuzată Cumpărare directă

ADITIV AD BLUE-10L

Număr anunț
DA21489810
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
ANVELO SRL (CUI RO5074351)
Cod CPV
24951200-7 · Aditivi pentru uleiuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,80 RON
Valoare finală
369,80 RON
Data publicării
17.10.2018 09:20
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.