Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,5% sub estimat

7 DAYS CROISSANT CACAO

Număr anunț
DA21532711
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153,60 RON
Valoare atribuită
145,20 RON 5,5% sub estimat
Data publicării
22.10.2018 13:58
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,20 RON

din 153,60 RON estimat 5,5%

Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 8,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.