Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,5% sub estimat

PERFORATOR 20 COLI MODEL H-20 METALIC ARGINTIU NOKI

Număr anunț
DA21532685
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,20 RON
Valoare atribuită
12 RON 15,5% sub estimat
Data publicării
22.10.2018 13:57
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12 RON

din 14,20 RON estimat 15,5%

Adjudecat la 84,5% din estimat · economie 2,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.