Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,2% sub estimat
45G BATONUL COPILARIEI CACAO
- Număr anunț
- DA21532681
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,50 RON
- Valoare atribuită
- 115,50 RON 7,2% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2018 13:56
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115,50 RON
din 124,50 RON estimat
7,2%
Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 9 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.