Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reductor presiune

Număr anunț
DA21532335
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
38423000-6 · Echipament de masurare a presiunii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.812 RON
Valoare atribuită
4.812 RON
Data publicării
22.10.2018 13:45
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.812 RON

din 4.812 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.