Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de inregistrare sistematica a imobilelor pe sectoare cadastrale din categoria a II-a în Sis

Număr anunț
DA21531445
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
Marascu Silviu (CUI 39725578)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.498 RON
Valoare atribuită
30.498 RON
Data publicării
22.10.2018 13:17
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.498 RON

din 30.498 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.