Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA PP 100 ML,PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA PP 250 ML

Număr anunț
DA21531246
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,24 RON
Valoare atribuită
207,24 RON
Data publicării
22.10.2018 13:11
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,24 RON

din 207,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.