Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de resortul cazarmare

Număr anunț
DA21530438
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
UNIVERS GRUP SRL (CUI RO14397840)
Cod CPV
44167300-1 · Cotituri, profile T si accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.385,83 RON
Valoare atribuită
2.385,83 RON
Data publicării
22.10.2018 12:42
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.385,83 RON

din 2.385,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.