Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 20,0% sub estimat
Servicii de formare profesionala - EXPERT ACHIZITII PUBLICE- ANC - IASI
- Număr anunț
- DA21530166
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.640 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2018 12:33
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.640 RON
din 3.300 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 660 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.