Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari reparatii camin cultural Sinca Noua
- Număr anunț
- DA21529464
- Autoritate contractantă
- COMUNA SINCA NOUA (PRIMARIA SINCA NOUA BRASOV) (CUI 14670850)
- Furnizor / câștigător
- PAURAM SRL (CUI 14351478)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.158 RON
- Valoare atribuită
- 150.158 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 12:06
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150.158 RON
din 150.158 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro