Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurarea implementării legislației privind protectia datelor cu caracter personal GDPR si cazare

Număr anunț
DA21528945
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PAMFIL SEICARU (CUI 4364454)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.474,91 RON
Valoare atribuită
3.474,91 RON
Data publicării
22.10.2018 11:48
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.474,91 RON

din 3.474,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.