Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICROFON DE FOND AKG CHM 99

Număr anunț
DA21527316
Autoritate contractantă
Comuna Perisani (CUI 2541703)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
32351300-1 · Accesorii de echipamente audio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.006,72 RON
Valoare atribuită
1.006,72 RON
Data publicării
22.10.2018 10:58
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.006,72 RON

din 1.006,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.