Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convector de perete TESY HEATECO CN03200EISW, 2000 W, Control electronic, IP 24, ERP 2018 [TESY CN

Număr anunț
DA21525916
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA HOMOCEA (CUI 22800314)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628,56 RON
Valoare atribuită
628,56 RON
Data publicării
22.10.2018 10:13
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

628,56 RON

din 628,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.