Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie cadastrala

Număr anunț
DA21525672
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BIVOLARIE (CUI 4326647)
Furnizor / câștigător
GRIGORAS GH. CONSTANTIN IONUT (CUI 25538758)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
22.10.2018 10:04
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.