Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS BUMBAC 5'' PT. DEPURA 500, 20 MICRONI
- Număr anunț
- DA21523316
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,84 RON
- Valoare atribuită
- 179,84 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 07:25
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
179,84 RON
din 179,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro