Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINIST UTILAJE CALE SI TERASAMENTE
- Număr anunț
- DA21520227
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA CENTRUL REGIONALPENTRU CONSULTANTA SI FORMARE PROFESIONALA (CUI 34867369)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:14
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro