Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU COMB.SN 40529

Număr anunț
DA21509327
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT PUBLIC NEAMT S.A. (CUI RO7613398)
Furnizor / câștigător
NELCAR IMPEX SRL (CUI RO6684226)
Cod CPV
42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,90 RON
Valoare atribuită
289,90 RON
Data publicării
18.10.2018 14:10
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,90 RON

din 289,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.