Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Sistem i7 ROBIN
- Număr anunț
- DA21505897
- Autoritate contractantă
- Institutul de Cercetari pentru Inteligenta Artificiala "Mihai Draganescu (CUI 6121265)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.312,40 RON
- Valoare atribuită
- 26.312,40 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:58
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.312,40 RON
din 26.312,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro