Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii curatare cuptoare si seminee

Număr anunț
DA21449703
Autoritate contractantă
DIRECTIA PIETE SI GESTIONARE ACTIVITATI COMERCIALE SECTOR 4 (CUI 17090008)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.760 RON
Valoare finală
9.760 RON
Data publicării
11.10.2018 13:35
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 16:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.