Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA

Număr anunț
DA21525642
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA PRAHOVA (CUI 11308414)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,42 RON
Valoare atribuită
698,42 RON
Data publicării
22.10.2018 10:03
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,42 RON

din 698,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.